Corian Nedir ?

              DuPontTM Corian®, güzellik, renk, ve derinlikten gelen yeniliktir. Güç ve beraberinde saflıktır, güvenilirliktir, performanstır. Ancak her şeyin ötesinde, Corian®, bir esin kaynağıdır. Ek yerlerini belli etmemesiyle iç veya dış tüm alanların sınırsız seçeneklerle biçimini değiştirebilir. Corian®, onun eşsiz potansiyelini kullanan herkesin hayatını güzelleştirerek ve kolaylaştırarak, neredeyse her ortama kişilik katabilir. Corian®, her yerde, her amaç için ve geniş renk yelpazesiyle; tasarlama, keşfetme ve yaratma özgürlüğü sunarak hemen her şeye dönüşebilir. Uzun ömürlü, hijyenik, dayanıklı ve zarif, DuPontTM Corian®’ın 50 yılı aşkın süredir yaratıcı ve sanatsal zekaları serbest bırakan 3 boyutlu şekillendirilebilir bir yapısı vardır.

Mutfak tezgahı izmir,corian mutfak tezgahı izmir,beyaz mutfak tezgahı izmir,akrilik mutfak tezgahı izmir,corian tezgah karabağlar,corian tezgah çigli

Sıra Dışı Bir Yüzey Malzemesi Corian

               200 yılı aşkın süredir DuPont,hayatımızı daha iyiye doğru değiştiren yeni malzeme ve teknolojiler icat ederek sektörünün sınırlarını sürekli olarak zorladı.DuPont™ Corian® yüksek teknoloji solid yüzeyler bunun güzel bir örneği.Geleneksel yüzey malzemelerine göre daha yüksek performanslı bir altarnatif olarak yaratılan bu ürün,yıllar içinde iç tasarım ve mimarlık dünyasında bir ikon haline geldi.DuPont™Corian®bilim,teknoloji ve pazarlamadaki uzmanlığı üzerine kurulmuş sonsuz evrim ruhunu ve iki yüz yıllık başarılı bir inavasyon sürecini temsil ediyor.DuPont Corian malzeme performansının tasrımda çok yönlülüğün ve hizmet verimliliğinin benzersiz bir bileşimini sunuyor.45 yıldanfazla devam eden evrim süreci ve başarısı,DuPont Corian’ı dünyanın en güzel mutfakları için tercih edilen bir çözüm haline getirdi. Mutfağınızın ne kadar büyük ya da küçük olduğunun bir önemi yok.Corian mutfağınıza sonsuz bir zerafet ve ipeksi,çekici bir dokunuş katar.Küçük detaylar büyük farklılıklar yaratabilir.Şekil verilen bir tezgah kenarı,tezgahınıza ritim duygusu katabilir.Dönüşlü süpürgelikler hem pürüszüz bir görüntü hemde kolay temizlik gibi estetik ve pratik faydalar sağlar.

Hayalinizdeki  mutfağı yaratmak için lavabonuzun şeklini ve rengini seçebilir,Kullanımınız ve zevkinize uygun özel damlalık ekleyebilirsiniz.Mutfak tasarımınızın ayrılmaz bir parçası olarak Corian lavabo kullandıgınızda heyecan verici bir görünüm ve benzersiz bir pratiklik yakalamış olacaksınız.Dayanaklı ve gözeneksiz yapısıyla Corian lavabolar,göze hoş geldigi gibi koruma açısından da kolaylık saglar.Her biri Malzemenin olaganüstü tasarım esnekliğini gösteren,geniş bir yelpazede yer alan lavabo tasarımlarından istediğinizi seçebilirsiniz ve mutfagınızın estetik ve fonksiyonellik ihtiyacına göre tek veya konbinasyon halinde yerleştirebilirsiniz.

          Corian Tezgahınıza sorunsuz bir şekilde monte edilecek Corian lavabo tek bir yekpare ünite ve güzel pürüzsüz bir yüzey oluşturarak kirlere saklanacak bir ortam bırakmayacaktır.Bu sayede mutfagınıza zarafetin son dokunuşu gelmiş olacak.

Mutfak tezgahı izmir,corian mutfak tezgahı izmir,beyaz mutfak tezgahı izmir,akrilik mutfak tezgahı izmir,corian tezgah karabağlar,corian tezgah çigli

Corian Renkleri

               DuPont™ Corian®’da tüm tasarım duyarlılığı ve özel uygulaması için uygun renkler, tonlar ve paletler bulunur.DuPont çağdaş yüzey kaplama malzemeleri alanında mevcut en büyük ve kapsamlı renk seçimini sunmak için tasarımcılar, sanatçılar, mimarlar ve sektör liderleriyle birlikte çalışır. Hastanelerde, okullarda, kafeteryalarda ve ofis binalarında bol miktarda DuPont™ Corian® renkleri görebilirsiniz. Corian®tasarım hayal gücünüzün istediği her şey olabilir. Gözeneksiz ve lekelere karşı dayanıklı Corian®’ın temizlemesi kolaydır, bu da onu sağlık hizmetleri yiyecek hazırlama ortamları açısından ideal hale getirir. Ayrıca boydan boya renkli olduğu için dayanıklı ve yenilemesi kolaydır. Artı, Corian® sert yüzeyler (ve yapıştırıcılar ve sızdırmazlık malzemeleri, montaj sonrası) düşük VOC’dir ve insanlar açısından zehirli ve alerjik değildir.

Mutfak ve banyo tasarımı için zamansız çok yönlülük

Bize Ulaşın

2010 Sokak No:9 Günerli Mahallesi Menemen/İZMİR

0 532 243 72 97

halitcan@atolyearti.com.tr

DuPont™ Corian® Solid Yüzeyler Yaratıcı Vizyonları Gerçeğe Dönüştürür.

Wordpress themes JazzSurf